Płatność

Wybierz sam formę zapłaty w e-sklepie ElektRa w trakcie składania zamówienia: płatność gotówkowa u kuriera, przelew elektroniczny lub karta.

Płatność przy odbiorze (pobranie)

Płacisz kurierowi przy odbiorze za zamówione produkty. Ta opcja możliwa jest tylko dla zamówień do 6 000 zł brutto.

Szybki przelew

Wybierając opcję szybkiego przelewu, przekierowany zostajesz na stronę naszego pośrednika w płatnościach elektronicznych – przelewy24.pl (właścicielem serwisu jest PayPro S.A.; ul. Kanclerska 15; 60-327 Poznań) i w kolejnym kroku do Twojego wybranego banku. Płatność, która jest przez ciebie autoryzowana wpływa na konto przelewy24.pl. W momencie kiedy nasz pośrednik przelewy24.pl potwierdza nam otrzymanie płatności, przechodzimy do realizacji zamówienia.

Karta płatnicza online

Wybierając opcję płatności kartą, przekierowany zostajesz na stronę naszego pośrednika w płatnościach elektronicznych – przelewy24.pl (agentem rozliczeniowym transakcji jest firma PayPro SA; ul. Kanclerska 15; 60-327 Poznań), na której wybierasz odpowiedni system płatności kartą. W momencie kiedy nasz pośrednik przelewy24.pl potwierdza nam otrzymanie płatności, przechodzimy do realizacji zamówienia. Ta opcja możliwa jest dla zamówień do 4 000 zł brutto.

Limit kredytowy

Wariant limitu kredytowego możliwy jest dla stałych klientów, którzy po weryfikacji otrzymali od ElektRa sp. z o.o. s.k. indywidualnie ustalony limit kredytowy tj. opcję składania zamówień z odroczonym terminem płatności.