Opis działalności

Jesteśmy jedną z najstarszych firm dystrybucyjnych branży elektrotechnicznej i elektroinstalacyjnej. Korzenie naszej firmy sięgają roku 1945. Należymy do największej grupy zakupowej w Polsce, grupy El-Plus, której roczne obroty przekraczają miliard złotych.

ElektRa to także wielokrotny laureat wielu prestiżowych nagród. Tak bogate doświadczenie na rynku wraz z dostępem do najnowocześniejszych rozwiązań e-commerce zaowocowały uruchomieniem w 2021 roku internetowej platformy B2B/B2C.

Wybraliśmy model biznesowy opierający się na wielokanałowości sprzedaży dając tym samym klientowi możliwość wyboru: zakupów online przez stronę internetową twojaelektra.pl, jak również zakupów poprzez mobilnych przedstawicieli handlowych oraz stacjonarnie w naszych kilkunastu oddziałach na terenie Polski. Dzięki takim rozwiązaniom możemy zagwarantować atrakcyjny poziom cenowy zarówno dla konsumentów jak i kontrahentów biznesowych, wraz z szerokim wachlarzem dostępności produktowej renomowanych producentów polskich i zagranicznych.

Centrala ElektRa sp. z o.o. sp.k. znajduje się w Poznaniu. To tutaj mieszczą się biura i magazyn centralny z którego realizowane są bezpośrednio zamówienia złożone przez klientów: osobiście, mailowo lub na platformie twojaelektra.pl.